Молодежь

Узнагароды за старанную працу

Пераможцы рэспубліканскіх, міжнародных алімпіяд і конкурсаў

507

Фёдар Кузьміч – Дварэцкая яслі-сад-СШ,
Уладзімір Зылевіч, Ганна Хвісцік – Мікашэвіцкая гімназія імя У. Нядзведскага,
Станіслаў Скачынскі, Крысціна Неўдах – ліцэй,
Калектыў бальнага танца “Мірыданс”, узорны вакальны ансамбль “Залатое птушаня” – ЦДТ.

Пераможцы абласных алімпіяд

Андрэй Грушэўскі, Анастасія Раковіч, Іван Чувілаў, Анастасія Нікіценка, Антон Кашкевіч, Аляксей Яраховіч, Віталь Гурын, Аляўціна Дубіна, Таццяна Каховіч – ліцэй,

Ганна Тупека, Дар’я Пятніца – СШ №1 г. Лунінца,
Вікторыя Шэўчык – СШ №4 г. Лунінца,
Іна Ярмоліч, Павел Пашук, Дзіяна Уродніч – гімназія імя У. Нядзведскага,
Вольга Савіч, Вольга Кавалевіч, Антон Ярмольчык – Багданаўская СШ,
Валянцін Ванюк – Язвінская СШ.

Пераможцы рэспубліканскіх і абласных навукова-практычных канферэнцый і конкурсаў

Анастасія Макоўская, Мікалай Богдан – СШ №1 г. Лунінца,
Святлана Казлова – ліцэй,
Ганна Сергіевіч, Кацярына Рабец, Іна Якушава – гімназія імя У. Нядзведскага,
Марына Ніцэвіч – СШ №1 г. Мікашэвічы,
Калектыў вучняў (Вяча-слаў Яфімаў) Бастынскай СШ,
Наталля Савіч – Багданаўская СШ,
Алена Юрцэвіч, Таццяна Кіслюк, Караліна Паўловіч – Дубаўская СШ,
Карына Лукашэвіч – Краснавольская яслі-сад-СШ.

Пераможцы рэспубліканскіх і абласных спартыўных спаборніцтваў

Наталля Дубіна, Таццяна Зосіч – СШ №1 г. Лунінца,
Павел Дырда – СШ №2 г. Лунінца,
Аляксандр Дмоўскі, Максім Каховіч – СШ №3 г. Лунінца,
Сцяфан Малахаў, Ірына Ванюк – СШ №4 г. Лунінца,
Вікторыя Захарчук – Дзятлавіцкая СШ,
Арцём Мануйла, Ягор Гарбар – ЦДТ.

Пераможцы рэспубліканскіх і абласных конкурсаў эстэтычнага накірунку

Узорны фальклорны калектыў “Сунічка” – СШ
в. Вулька 1,
Танцавальны калектыў “Зорачкі” – Лунінская СШ,
Марына Паўловіч – СШ аг. Вулька 2,
Анастасія Жываглод, Андрэй Багданец, Анастасія Багданец – Лунінская СШ,
Дар’я Каховіч, Валерыя Арканнікава, Анастасія Гудэнка, Антаніна Раковіч, Арына Шульган, Дар’я Васільева – ЦДТ,
Марына Мірасава – Любачынская СШ,
Ілья Гаргун, Васіль Сасукевіч – Вялікачучавіцкая СШ,
Ганна Коўшык – Вялуцкая СШ.

Пераможцы раённых алімпіяд па філалагічных дысцыплінах

Ірына Кіндрук, Ганна Барысава – СШ №1 г. Лунінца,
Анастасія Радзюкевіч, Аляксандра Хорашава – СШ №2 г. Лунінца,
Марына Чэкун, Максім Дуньчык – СШ №3 г. Лунінца,
Аліна Жуланава – СШ №4 г. Лунінца,
Алеся Бурык, Таццяна Горбат, Лізавета Літвіновіч, Алена Верамейчык – гімназія імя У. Нядзведскага,
Ганна Трафіменка – Любачынская СШ.

Пераможцы раённых алімпіяд па замежнай мове


Пераможцы раённых алімпіяд па па матэматыцы, фізіцы, інфарматыцы, гісторыі і грамадазнаўству
Кацярына Касцючэнка, Анастасія Чурсанава, Ганна Кузьміч, Вераніка Кацуба – СШ №2 г. Лунінца,
Алеся Баўкуновіч – ліцэй,
Марыя Крайняя, Уладзіслаў Здрок – гімназія імя У. Нядзведскага,
Вольга Мацкевіч – Дзятлавіцкая СШ,
Наталля Кушнярук – Рэдзігераўская СШ.

Уладзіслаў Андрайчук – СШ №1 г. Лунінца,
Максім Мелехавец, Марыя Зубік, Яўген Пруднікаў – СШ №2 г. Лунінца,
Максім Дмоўскі – СШ №3 г. Лунінца,
Дзяніс Паўловіч, Фёдар Сініцкі – ліцэй,
Анастасія Дзедзіна, Данііл Шкурскі – гімназія імя У. Нядзведскага,
Васіль Ільючык – Багданаўская СШ,
Фёдар Яраховіч – Дварэцкая яслі-сад-СШ,
Анастасія Філіновіч – Любачынская СШ,
Павел Балюк – Палеская СШ.

Пераможцы раённых алімпіяд па па хіміі, біялогіі, геаграфіі, здароваму ладу жыцця

Дзмітрый Баравінскі – СШ №1 г. Лунінца,
Крысціна Сыцэвіч – СШ №2 г. Лунінца,
Аляксандра Мшар – СШ №4 г. Лунінца,
Арцемій Аксёненка – ліцэй,
Аляксандр Насовіч, Данііл Гарбарчук, Дзмітрый Астапец – гімназія імя У. Нядзведскага,
Яўген Мелюх – Багданаўская СШ,
Сяргей Нікалаевіч – Краснавольская яслі-сад-СШ,
Віталь Баўкуновіч – Сінкевіцкая СШ.

Пераможцы раённых алімпіяд па па тэхнічнай і абслуговай працы, выяўленчаму мастацтву, асновах бяспекі жыццядзейнасці

Ірына Муха, Георгій Зайцаў – СШ №1 г. Лунінца,
Лізавета Кубліцкая – СШ №2 г. Лунінца,
Наталля Ільючык, Марына Кавалевіч – Багданаў-ская СШ,
Крысціна Корчык, Мілана Мартынкоўская, Дар’я Матусевіч – Лунінская СШ,
Максім Канапацкі – Палеская СШ.

Настаўнікі, якія падрыхтавалі пераможцаў абласной і рэспубліканскай алімпіяд па вучэбных прадметах, фестываляў і конкурсаў

Васіль Дзям’янавіч Граблюк, Мікалай Мікалаевіч Паўловіч, Ларыса Андрэеўна Ціханчук, Марына Генадзьеўна Бандарэнка, Галіна Мікалаеўна Сіманава, Аксана Рыгораўна Арашкевіч, Арцём Фёдаравіч Кісялевіч – ліцэй,
Вера Апанасаўна Баўкуновіч, Таццяна Васільеўна Казлова, Наталля Аляксандраўна Яворская, Марыя Мікалаеўна Лазюк – СШ №1 г. Лунінца,
Лілія Канстанцінаўна Гоман – СШ №4 г. Лунінца,
Таццяна Аляксандраўна Сулкоўская, Раіса Уладзі-міраўна Сінькевіч, Наталля Станіславаўна Літві-новіч, Святлана Іванаўна Баброўнік, Алена Аляксандраўна Аляксюк, Ула-дзімір Уладзіміравіч Зылевіч – гімназія імя У. Ня-дзведскага,
Наталля Міхайлаўна Ясеня – СШ №1 г. Мікашэвічы,
Віктар Леанідавіч Жогла, Таццяна Дзмітрыеўна Савіч, Людміла Генадзьеўна Катовіч – Багданаўская СШ,
Уладзімір Каленікавіч Калянковіч, Людміла Іванаўна Калянковіч, Ганна Якаўлеўна Лазько – СШ в. Вулька 1,
Юлія Іванаўна Кузьміч – Дварэцкая яслі-сад-СШ,
Вольга Сяргееўна Шпакоўская – Дубаўская СШ,
Васіль Уладзіміравіч Кацуба – Дзятлавіцкая СШ,
Людміла Міхайлаўна Сыцэвіч – Краснавольская яслі-сад-СШ,
Вячаслаў Рыгоравіч Абрамчук – Язвінская СШ,
Святлана Адамаўна Галка, Галіна Мікалаеўна Гімбатава, Віктар Сяргеевіч Кавалёнак – ЦДТ.

 

Показать больше

Похожие статьи

Кнопка «Наверх»
Закрыть
Закрыть